Vespa Club Polska

Vespa Club Polska


Opłatek w Kinovej - 08.12.2012


oplatek_12_szarfa~0.jpg

185 plików, ostatni dodany 10, Grudzień 2012
Album oglądany 313 razy

Vespowe Walentynki w Coco de Oro - 19.02.2011


100_7952.jpg

Vespowe Walentynki czyli spotkanie zakochanych w Vespach :)

29 plików, ostatni dodany 20, Luty 2011
Album oglądany 260 razy

Opłatek w Chicago - 4.12.2010


oplatek_2010.jpg

116 plików, ostatni dodany 05, Grudzień 2010
Album oglądany 245 razy

Vespowe Walentynki w Oranż - 20.02.2010


walentynki_2010.jpg

W związku z niezwykłą miłością, jaką Zarząd Vespa Club Polska darzy swoich członków nie może przegapić święta zakochanych, jakim są Walentynki. Może i tandetne, może i komercyjne, ale jakże romantyczne.... :) Zjednoczeni w miłości do naszych wspaniałych Vespowych jednośladów oraz Zarządu (choć może kolejność powinna być odwrotna) spotkajmy się w tradycyjnym już pomarańczowym pubie na małym jasnym bezalkoholowym.....

79 plików, ostatni dodany 21, Luty 2010
Album oglądany 233 razy

Opłatek w Zaklętych Rewirach - 12.12.2009


20091211425.jpg

Serenissima – wygrałam!!! Było 50 osób!!!!

To był najliczniejszy opłatek VCP jak do tej pory, a tylko przypomnę, że w tym roku odbył się już po raz szósty – tak tak, najpierw był opłatek, a dopiero później narodziny Klubu….

Licznie, ale nudno jak zwykle….;)

Robal do nas w tym roku nie dotarła (Robal, swoją drogą, jak mogłaś!!!), tak więc tylko jedna Vespa dojechała w osobie VespazJana.

Niektórzy się spóźnili wzmacniawszy się winkiem w metrze po wcześniejszej konsumpcji sushi….:)

Po raz pierwszy też miałam okazję zobaczyć Rumpla, Sikora i kolegę "jeszcze nie zalogowanego"…..

Tym razem spotkanie opłatkowe obfitowało w niespotykana dotychczas ilość "piękniejszych połówek” – Panowie wkręcenie połówek to zdecydowanie najlepsza droga do tego, żeby zaakceptowały Wasze hobby, a i też spotkania robią się coraz ładniejsze…..:)

Lista podziękowań:
Największe podziękowania kieruję do Regisa za przygotowanie fantastycznego menu, nawiasem mówiąc nie spodziewałam się, że tego tyle będzie!!!

Ortos – podziękowania za kalendarzyki!!!
Primavera – podziękowania, za to, że po raz kolejny kalendarzyki zaprojektowałeś!!!
Wrocławowi – za to, że do nas dotarliście!!!

A na końcu – last but not least – dziękuję Jo za stworzenie wspaniałego teamu przy pieczeniu pierniczków, Markowi za wydzierganie foremek dla pierniczków oraz sobie za gniecenie i wałkowanie.

Aha…. Dziękuję tym, dla których ten klub ma większą wartość niż tylko możliwość fajnego spędzenia czasu, tym, którzy nas motywują do dalszych działań i tym, za którymi bym bardzo tęskniła, jakby Klubu nie było….. Tylko dzięki Wam ten opłatek się odbył………….

Kochani, na życzenia Świąteczno – Noworoczne jeszcze przyjdzie czas, więc życzeń na razie nie składam, ale jeszcze raz dziękuję za liczne przybycie i stworzenia wspaniałej atmosfery.

50 plików, ostatni dodany 13, Grudzień 2009
Album oglądany 226 razy

Stypa po Niweczce 20.05.09


100_5751.jpg

22 maja ruszyły ogólno warszawskie warsztaty vespowe. Pretekstem do spotkania się w garażu była „stypa” po naszej klubowej koleżance, która 30.05 bierz ślub. Atmosfera na warsztatach była rewelacyjna, na ekranie zrobionym z płyt kartonowych wyświetlane były filmy o tematyce skuterowej. Na spotkanie dotarli: Mario - ET, Mateusz - Lx, Luki – Px80, Hindus – Bajaj, Konik – Px200, Jimmy – Sprint, Primavera – ET, Lukas – ET, Cipiór – GS, Vespa z Jan – Triumph, Olas – autonogi. Podsumowując prace garażowe w Vespie Konika został wymieniony kran oraz poprawiony gaźnik u Hindusa wyregulowany gaźnik oraz zmieniacz biegów, Jimmy poprawił tylne zawieszenie, Luki wymiana dysze w gaźniku, Mateusz zachorował na PXa. Kończąc krótka wzmiankę o warsztatach vespowych, chciałem podziękować za rewelacyjny klimat vespowy. Mam uczucie, że właśnie tak powinien wyglądać klub, wzajemna pomoc, odpowiednia atmosfera, opieka nad naszymi ślicznotkami. Osobiście uważam, że każde takie spotkanie dostarcza nowych miłych wrażeń ale przede wszystkim każdy z uczestników takich spotkań nabywa doświadczenia i ogólnej wiedzy technicznej a przede wszystkim super zabawa.

30 plików, ostatni dodany 24, Maj 2009
Album oglądany 230 razy

Opłatek w Coyote - 13.12.2008


kartka_oplatek08.jpg

114 plików, ostatni dodany 14, Grudzień 2008
Album oglądany 234 razy

Opłatek w Szwalnii - 1.12.2007


oplatek07-glowne.jpg

Niech żałują Ci, których nie było.....

A na tradycyjny opłatek Vespa Club Polska dotarli vespowicze w Wrocławia i z Lublina, a nawet niektórzy z Wrocławia z Lublina... im się należą szczególne podziękowania, bo trasa z obydwu miast nie należy do szczególnie przyjaznych.... ani krótkich...

Bawiliśmy się w pubie Szwalnia, który udało się zarezerwować dzięki Arturowi Smułce – Artur zresztą być fundatorem głównej atrakcji wieczoru, czyli fryzur wieczorowych – swoją drogą zauważyliście jak popularną fryzurą w klubie jest totalny jej brak... :)

Wracając do tematu to wieczór upłynął bardzo szybko, niektórzy tradycyjnie postanowili nieco pospać, ale pozostali wydawali się być nawet zazbytnio pobudzeni... :)

Oprócz Artura pojawił się jeszcze jeden członek Lambretta Club Polska – to dobry znak na dalsze zacieśnianie więzi skuterowych...

Przypominam, że w styczniu mija 5 lat Klubu, więc musimy poszukać miejsca na kolejne świętowanie – liczymy, że pojawi się również ekipa z Poznania i Gdańska....

Ja bawiłam się świetnie, a i pozostali nie wyglądali na szczególnie smutnych – warto jest się spotkać od czasu do czasu....

Aha.... zapomniałam, że mieliśmy nawet jedną vespę, na której przyjechał Vespazjan – gratulacje, ale chłopie zacznij jeździć w kamizelce odblaskowej.

76 plików, ostatni dodany 02, Grudzień 2007
Album oglądany 234 razy

Opłatek w Cafe Oranż - 2.12.2006


oplatek06_web.jpg

Jak co roku i dziś spotkaliśmy się na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym.
Spotkanie odbyło się w knajpce Krisa początkującego Vespiarza a mojego starego kumpla - wielkie podziękowania za udostępnienie całej knajpy za free.
Tegoroczny opłatek rozpoczął się dość wcześnie w porównaniu do spotkań z poprzednich o godzinie 19 i jak zwykle z drobnymi przygodami, ale jak wiadomo Kuki to złota rączka i nie tylko potrafi wyginać gmole, ale również otwierać zacięte zamki w drzwiach.
Tak więc cała impreza rozpoczęła się parę minut po 19. około 20 dotarła ekipa z Wrocławia oraz kolejni Vespiarze. W tym miejscu należą się oklaski dla Robala – przyjechała na Vespie. Aby tradycji stało się zadość na spotkanie dotarł również Karol, oczywiście był razem z nami 15 min. Następnie przychodzili kolejni Vespiarze nawet jeden specjalnie przyleciał samolotem aż z Wrocławia. Zabrakło ekipy z Poznania – jeden usprawiedliwiony – Paulamino, a na dodatek przysłał paczkę DHL-em. Niestety byłem dość zakręcony i zapomniałem jej wyjąć z bagażnika. W paczce był „opłatek” oraz list do nas wszystkich obecnych na spotkaniu. Treść listu poniżej, a „opłatek” czeka na następne spotkanie.

------------------------------------------------------------------------------------------------
Poznań 29.11.2006
Koleżanki i koledzy, Przyjaciele!

Niestety, nie mogę być razem z Wami, choroba położyła mnie do łóżka. Jestem z tego powodu bardzo nieszczęśliwy . Jednak duchem jestem z Wami.
Chce Wam podziękować za kolejny rok bycia razem, wszelkie uwagi i opinie a także inne dyrdymały które niektórzy wypisują na forum.
Cieszę się, że VCPolska się rozrasta i pomimo różnych odłamów trwa nadal.
Chce Wam życzyć w tym nadchodzącym Nowym Roku, przede wszystkim DUŻO ZDROWIA! Bo ono jest najważniejsze!
Życzę tez spełnienia marzeń, udanych zakończeń remontów waszych pojazdów i wszystkiego dobrego. Podzielcie się tym opłatkiem i do zobaczenia w przyszłym roku na drodze.
PS: Mam prośbę.
Czy mogę Was prosić o jakieś wpisy, na zwykłej kartce papieru, tak na pamiątkę z tegorocznego opłatka
Dzięki Mirek

I specjalne pozdrowienia dla Graczy, Metusa, Zazy, Parowoza, Xmo, Ortosa, Mazura, Doktora, Fr3di, a także dla Gosi i Ciebie (to o mnie)
Za wszystko.
Pozdrawiam Mirek

------------------------------------------------------------------------------------------------
Ponieważ wcześnie się zaczęło, to i troszkę wcześniej niż w zeszłym roku się skończyło – ok. 02.00, ale pozwoliło to w miarę bezboleśnie przeżyć niedzielę. Zabawa jak zwykle była niesamowita, a co najdziwniejsze temat Vespy nie był tematem dominującym, mimo, że cały czas na ścianie pojawiały się zdjęcia oraz filmy z vespami. Jak zwykle niech żałują Ci, których nie było. Kilka osób usprawiedliwiło swoja nieobecność, a co z resztą??? Panie i Panowie!!! Choć raz w roku spróbujmy się wszyscy zebrać – w przyszłym roku liczę na 100%-wą obecność.

Cipiór

31 plików, ostatni dodany 03, Grudzień 2006
Album oglądany 203 razy

II Urodziny VCP 14.01.06 - Pabianice


tort.jpg

1 plików, ostatni dodany 16, Styczeń 2006
Album oglądany 174 razy

Opłatek w Cafe Oranż -3.12.2005


oplatek_078.jpg

Opłatek Vespa Club Polska - nie wiem, czy powinniśmy używać nazwy "opłatek", bo ze zbliżającymi się Świętami spotkanie nie miało nic wspólnego, ale nie ważne, jaki jest powód spotkania, ważne, że się znowu spotkaliśmy w tak licznym gronie - niespodziewanie licznym gronie. Brakowało tylko kilu osób, które usprawiedliwiały się kiepskim samopoczuciem. Oprócz klubowiczów z Warszawy i okolic swoją obecnością zaszczycili nas klubowicze z Gdańska, Lublina, Pabianic i Wrocławia (kolejność alfabetyczna). Niektórzy, co prawda, od początku woleli odsypiać trudy całego tygodnia, ale reszta, mam nadzieję, bawiła się dobrze. Lokal okazał się troszkę zbyt mały dla tak dużej liczby osób - w przyszłym roku wynajmiemy Kongresową - ale miało to i swoje dobre strony, bo wszyscy klubowicze siedząc tak blisko siebie mieli okazje się lepiej poznać - okazało się np., że Vegeta kiedyś dawno temu kupił Osę od Tytusa... (jeżeli coś Panowie pomyliłam to proszę o korektę). Bawiliśmy się do późnych godzin wieczornych i uważam, że wieczór należał do bardzo udanych, chociaż nie obyło się bez bezmyślnych zupełnie incydentów - w pięknym Garbie Magdy Vegetowej ktoś przebił 2 opony... Chciałam podziękować wszystkim za przybycie oraz Krzysiowi i Rosie za udostępnienie lokalu i tolerancję...

82 plików, ostatni dodany 28, Grudzień 2005
Album oglądany 214 razy

Wycieczka na środek Polski 20.08.05


lodzkie_044.jpg

'W zamyśle cel wyprawy był inny, ale, jak to zwykle się zdarza, po drodze się zmienił...... O 8.30 wyruszyliśmy z Kubą spod E'Leclerca Bielańskiego i przetrenowaną już wcześniej trasą dotarliśmy do Nieborowa, a potem do Arkadii - Arkadia śliczny park i akwedukt, który jest mostem. W Arkadii miał do nas dotrzeć Kuki wraz z Marcinem plan był nawet że chłopkai z Iłzy dojadaą (Maniak i Sidi), ale dotarł tylko Marcin z kobietą. Nieststy spóźnił się, więc zapadła decyzja o zmianie trasy i odwiedzeniu środku Polski, gdzie spotkaliśmy się z Gabrysią i Marcinem. Środek Polski (geometryczny) znajduje się w Piątku i oprócz tego środka w Piątku w zasadzie nic więcej nie ma, a nam najbardziej chodziło o coś do jedzenia. To coś znaleźliśmy w Łęczycy, po drodze do której zwiedziliśmy Górę Św. Małgorzaty i piękny kościół romański w Tumie. W Łęczycy w końcu znaleźliśmy coś do jedzenia i picia..... niestety od odcisku czarciego kopyta już nie dotarliśmy, bo szybko zbliżający się wieczór wygonił nas w drogę powrotną. Ekipa łódzka dotarła do domu bez przeszkód, natomiast ekipie warszawskiej przeszkadzała Krajowa Dyrekcja Dróg i Mostów oraz wydawca mapy.... niby się nie pogubiliśmy, bo cały czas wiedziałam, że jedziemy w dobrym kierunku, ale parę kilometrów nadrobiliśmy..... Ale nie ma tego złego..... do domu dotarliśmy już po zmierzchu wspominając przepiękne zapachy mięty i słoneczników z pól mijanych po drodze.... Za tydzień droga do Stegny.... a chętnych ciągle ubywa..... wstyd Panowie!!

41 plików, ostatni dodany 28, Grudzień 2005
Album oglądany 173 razy

Wypad do Kazimierza D. 30.07.05


121_2184.JPG

Wspólny wypad za miasto - planowany punkt docelowy: miasteczko Pionki k. Radomia w planach było zwiedzenie skansenu koleji wąskotorowej oraz przejażdzka kolejką. Trasa grupy Warszawskiej wiodła przez lasy i łąki, drogami które nie zawsze są zaznaczone na mapie: Piaseczno, Zalesie G, Czarny Las, Jeziorko, Chynów, Kręze, Warka, Brzoza, Pionki. Po dotarciu na miejsce okazało się, ekipa z Lublina pobieżnie zwiedziła miasteczko i padł pomysł wyprawy do Kazimierza D. nad Wisła. Po drodze zwiedziliśmy zamek w Janowcu przeprawa promem przez Wisłe i obiad w Kaziemierzu. Na miejscu wzbudzaliśmy zainteresowanie. Po obfitym obiadku wyruszyliśmy w trase powrotną; Puławy, Dęblin, Wilga, Góra Kalwarii. Niestety w trasie powrotnej pojawiły się problemy. Jakość paliwa sprzedawanego na naszych stacjach pozostawia wiele do życzenia po zatankowaniu "paliwa" na jednej ze stacji za Wilga okazało się ze dlasza jazda jest prawie nie możliwa ponieważ silnik beznynowy zamienił się pod wpływem ropy w benzynie lub inego świństwa ropopochodnego w silnik diesla i co jakiś czas przerywał. Wreszcie po dłuższej męczącej jeździe dotarliśmy do G. Kalwarii i powoli dotarlismy do domu. Ogólnie wyprawa udana poza małymi nie przyjemnymi wydarzeniami - ale o tym nie będe pisał.

13 plików, ostatni dodany 28, Grudzień 2005
Album oglądany 201 razy

I urodziny VCP 15.01.05 - Łódź


01_d.jpg

15 stycznia 2005 o godz. 11 na Motobazarze w Łodzi odbyło się spotkanie członków klubu. Na spotkaniu została wręczona Ortosowi i Doktorowi płyta, którą wylicytowali na aukcji poświęconej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy (płyta We Are the Mods - I urodziny VCP 2005 Nr. 01 na zdjęciu widoczny dowód wpłaty na WOŚP. Na spotkanie przybyli: mocna ekipa z Wrocławia (Doktor, Ortos, Zaza i Metus) Lublin reprezentował Inżynier, Warszawa Młody z Ojcem, Wegeta z kobietami, Artur Smułka, Kuler i ja z małżonką, z Pabianic dotarł spóźniony Kuki - ten oczywiście miał najdalej :) Oczywiście jak to bywa na takim spotakniu były prezenty: nalepki klubowe i płyty oraz mnóstwo spraw do uzgodnienia, najważniejszy temat to EuroVespa 2005.

3 plików, ostatni dodany 28, Grudzień 2005
Album oglądany 188 razy

Opłatek w BGC - 10.12.2004


110_1049.jpg

10.12.2004 - odbyło się spotkanie opłatkowe klubowiczów i przyjaciół VCP. Kolejny raz podziękowanie dla przyjaciół z BGC za udostępnienie lokalu na impreze.

20 plików, ostatni dodany 05, Grudzień 2010
Album oglądany 196 razy

Spotkanie w BGC - 22.10.2004


DSCN0704~0.jpg

'Dnia 22 października odbyło się małe spotkanko klubowiczów VCP. Do Warszawy dotarł Inżynier z kumplami z Lublina, Banderas z Pabianic oraz Ortos z kumplem z Wrocławia. Reszta ekipy to była już Wawa i okolice. Ogólnie impreza była udana poza spóźnieniem się organizatora - który jeździł po Warszawie i zbaierał zabłąkane duszyczki, które pomyliły skrzyżowania (nie będe wymieniał imion - bo mi wcześniej grożono:) ). Jak już całe towarzystwo dotarło na miejsce rozpoczęto projekcje filmu video - ślub Artura Smułki (przejazd do śłubu w skuterowej eskorcie) oraz relacja z V Skutermanii. Impreza skończyła się około 3 w nocy - skuterowe podziękowania dla British Garage Club, mam nadzieje że nie było to ostatnie spotkanie w tym roku i jeśli następne będzie się miało oddbyć w Wawie Panowie z BGC znowu udostępnią nam lokal.

8 plików, ostatni dodany 05, Grudzień 2010
Album oglądany 220 razy

II Rajd Koła Młodych Pojazdów Zabytkowych 2004


08_d.jpg

W dniu 3 października odbył się rajd straych pojazdów zabytkowych. Do starych zakładów Norblina w Warszawie przybyło wiele pojazdów zabytkowych i tych które są z kręgu zabytków a nawet pomiędzy nimi pojawiła się Ubikowa Vespa :). Naprawde aż serce się radowało gdy spacerowałem pomiędzy odnowionymi "Garbami" , "Ogórami" , Fiatami 125p i każdy z nich przypominał pierwszy samochód porucznika Borewicza oraz wiele innych pojazdów - już nie będe wymieniał poszczególnych marek. Docelowo rajd składał sie z kilku etapów: róża wiatrów - niestety chyba nie dane było mi tego zrozumieć, może dlatego odpuściłem sobie dalszą część rajdu. W planach było później zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego zakończone imprezą w British Garage Club.

9 plików, ostatni dodany 28, Grudzień 2005
Album oglądany 176 razy

Piknik Unijny 2004


1_d.jpg

Weekend przed wstąpieniem Polski do Unii Europejskiej postanowiliśmy wybrać się na "Piknik Unijny". W planach było więcej osób niz się wybrało no ale cóż pogoda nie zachęcała do jazdy na wycieczki. Na wycieczke dotarł Sebastian, Karol, Ubik i ja niestety Kuler został w NSJ-cie. W oczekiwaniu na spóźnialskich zorganizowaliśmy przed NSJ- tem szkołe jazdy pomiędzy "pachołkami" i lekcje hamowania. Po skompletowniu ekipy wyruszyliśmy do pobliskiego Kampinosu na ognisko. Dotarliśy na ładną polane w Lipkowie, jak wcześniej wspomniałem pogoda nie zachęcała do biwakowania (zimno i kropiący deszcz), ale trzeb uczcić ostatni weekend w "wolnym kraju" tak więc wyprawa do lasu po gałęzie na ognisko, szmaty nasączone benzyną i jest już piękne ognisko. Szybka decyzja do ogniska przydałyby się kiełbaski Ubik pojechał do najbliższego sklepu - jeszcze igdy mi tak nie smakowały kiełbaski z ogniska jak wtedy.

2 plików, ostatni dodany 30, Maj 2007
Album oglądany 175 razy

Bemowo 04.2004


_d-motela.jpg

Rozpoczęcie sezonu jednośladów Warszawa - Bemowo 17.04.2004

6 plików, ostatni dodany 05, Grudzień 2010
Album oglądany 179 razy

Rozpoczęcie sezonu skuterów w NSJ 03.2004


100_0009.jpg

5 plików, ostatni dodany 05, Grudzień 2010
Album oglądany 188 razy

albumów: 20 stron: 1

Losowe pliki - Spotkania klubowe
121_2186.JPG
391 odsłonAdmin_VCP
DSC01672.jpg
215 odsłonVespa z Jan
100_7827.jpg
166 odsłonCipiór
100_7764.jpg
181 odsłonCipiór
100_7813.jpg
203 odsłonCipiór
100_7738.jpg
187 odsłonCipiór
oplatek_08_12_12_007.jpg
192 odsłonCipiór
oplatek_08_12_12_100.jpg
204 odsłonCipiór

Ostatnio dodane - Spotkania klubowe
oplatek_08_12_12_184.jpg
474 odsłonCipiór10, Grudzień 2012
oplatek_08_12_12_183.jpg
474 odsłonCipiór10, Grudzień 2012
oplatek_08_12_12_182.jpg
457 odsłonCipiór10, Grudzień 2012
oplatek_08_12_12_180.jpg
446 odsłonCipiór10, Grudzień 2012
oplatek_08_12_12_181.jpg
450 odsłonCipiór10, Grudzień 2012
oplatek_08_12_12_179.jpg
438 odsłonCipiór10, Grudzień 2012
oplatek_08_12_12_178.jpg
442 odsłonCipiór10, Grudzień 2012
oplatek_08_12_12_177.jpg
419 odsłonCipiór10, Grudzień 2012

Kto jest online?
Mamy 69 zarejestrowanych użytkowników.  Ostatnio zarejstrowany użytkownik to: Mariusz.  Na stronie jest 4 użytkowników online: 0 zarejestrowanych użytkowników i 4 gości.  Najwięcej użytkowników online było: 93 dnia: 01/02/24 at 21:50.  Zarejestrowani użytkownicy online (aktywność) 10 minut: .